SIA „Cubera” dibināta 2011. gadā, kā juridiskais birojs ar augsti kvalificētiem speciālistiem, spējīgs piedāvāt dinamisku risinājumu jebkuram juridiska rakstura kāzusam. Pie mums Jūs saņemsiet kvalitatīvu pakalpojumu un individuālu pieeju, kas ļaus Jums sasniegt ne tikai panākumus, bet arī nodrošinās Jums stabilitāti un pārliecību par sevi.

Daudzas tūkstošgades visi pasaules prātnieki ir centušies iegūt veiksmes un stabilitātes formulu. Veiksme un stabilitāte – jebkura sākuma svarīgākā sastāvdaļa.

Lai izprastu jēdzienu – stabiltāte, pievērsīsimies nedaudz ģeomertijai, kurā stabilākās figūras vietu ieņem kubs. Kubs – daudzskaldnis, kur katra tā robeža veido kvadrātu. Šī unikālā stabilitāte ļauj kubam, atrodoties jebkurā stāvoklī nemainīt savas īpašības, būt stabilam un stabilitāti saglabāt. Arī senie ēģiptieši pazina kuba īpašības un veiksmīgi izmantoja tās varenākās impērijas celtniecībā.

Atgriežoties no stabilitātes pie veiksmes, visiem ir zināms, ka kubs tiek dēvēts arī par viena skaitļa reizināšanu pašam ar sevi divas reizes, kādu gan veiksmi vēl varētu vēlēties, gūstot iespēju divtik palielināt savus ieguvumus.

Šodien, kad cilvēce ir sasniegusi augstāko izaugsmes līmeni, stabilitāte ieņem aizvien svarīgāku stāvokli. Iestājas jauna ēra – stabilitātes jeb kubu ēra.


Top.LV
iPilot.lv